HAKKIMIZDA.

EN - BARUS - 9001

BARUS, tasarım, üretim ve servis imkânları ile yapı endüstrisi için donatı birleşim çözümleri sunan bir mühendislik firmasıdır. BARUS betonarme donatı manşonları, ankrajlar, yapısal ürünler, prekast birleşim elemanları ve benzer katma değerli mühendislik sistemleri, yapılardaki zorlukların üstesinden gelmek için farklı çözümler sunar.

Üstün üretim ve mühendislik becerileri ile donatılmış BARUS, yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak için bütün çalışma sahalarında sürdürülebilir ürün ve hizmet kalitesine odaklanmıştır. Çünkü BARUS ailesi olarak müşterilerimize değer verir, mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için bünyemizde kendini işine adamış personel, yönetici, mühendis ve teknisyenler barındırırız.

mechanical reinforcing bar couplers

Tasarım

Araştırma ve Geliştirme takımımız deneyimli makine, inşaat ve endüstri mühendislerinden oluşmaktadır. Bu profesyoneller, iddialı yapı projelerinde kullanılacak donatı birleşim çözümlerinde uzmanlaşmışlardır. Takımımız sayesinde, broşürlerimizdeki ürünlere ek olarak her projenin ihtiyacına uygun özel tasarım mekanik bağlantı elemanları ve diğer çelik ürünleri üretebiliriz. Geniş ölçekli projeler için, donatı birleşimlerindeki tasarım problemlerinize de çözümler üretmekteyiz.

rebar splicing solutions

Üretim

BARUS, üretim safhalarında Kalite Güvence Sistemi ile belirlenmiş yönergeleri takip eder ve ISO 9001 Kalite Yönetimi sertifikasına sahiptir. Üretim aşamalarımızda denetlenebilirlik ve kalite iki temel şartımızdır, bu sebeple sertifikasyonumuz etkin şekilde kullanılmaktadır. Ürettiğimiz bütün ürünler için malzemelerimiz, dökümanlarımız ve işlemlerimiz izlenebilirliğin sağlanması için dikkatli şekilde numaralandırılmaktadır. BARUS ayrıca, projelerinizdeki teslim süresi gecikmesinin ve nakliye masraflarının önüne geçilmesi için sahanızda kurulum yapar, donatı birleşim çözümlerini yerel olarak sunar.

engineered splice systems

Servis

Üretim ve tasarım yeteneklerimiz sayesinde, şantiye sahanızda donatı şişirme ve diş açma gibi kapsamlı servis imkânları sunmaktayız. Dahası, ekipmanlarımız ve teknisyenlerimiz proje bitimine kadar şantiye sahanızda bulunur ve hiçbir ekipman satın almak veya teknisyen kiralamak zorunda kalmazsınız. BARUS, tasarımdan montaj aşamasına kadar üretimin bütün safhalarında müşterilerine yardım eder. Yapı tasarımları için olabilecek en uygun ve ekonomik çözümleri sunmayı hedefler.